Anasayfa
Gizlilik Bildirimi
Kullanım Şartnamesi
İade Koşulları
Hakkımızda
İletişim

Gizlilik Politikası

 1. Burada kullanılan tüm terimler Kuralları kendilerine verilen anlamlara sahiptir.
 2. Bu Gizlilik Politikası işleme ve Web sitelerinin kullanımı ile bağlantılı olarak kullanıcı tarafından sağlanan kişisel verilerin korunması için kuralları ortaya koyar.
 3. Gönüllülük esasına göre toplanan ve herhangi bir kişisel veri Satıcı, yani sadece yönetici sayfaları sahibi ve aynı zamanda tasarlanmıştır.
 4. Ürünlerin kullanımı ile bağlantılı olarak iletilen kişisel bilgilerin yönetici Satıcı olduğunu.
 5. Toplanan kişisel verilerin miktarı gerekli minimum sınırlıdır ve sadece online ve offline fatura işleme ve satış sonrası hizmet dahil tedarik amacı, ziyaretçileri tanımlamak için hizmet vermektedir. Isim, adres, telefon numarası ve e-posta adresi: Bu ??veriler gibi bilgileri içerir.
 6. Kişilerin gizliliğini korumak için isim ve Kullanıcılar ve kimin tablolar ve resimler Site'de olan diğer kişilerin kişisel verileri değiştirilebilir.
 7. Ürünlerin meşru niteliği açısından, yönetici diğer kişisel bilgileri sağlamak için kullanıcı isteyebilir. Veri Ürünleri ve / veya Hizmetleri Kuralları Ürünleri ve / veya Hizmetlerini kullanmak için girmeniz gereken diğer kişisel veri belirttiler olabilir.
 8. Yönetici kendi hizmet ve ürün ve diğer meşru amaçlar pazarlama hizmetleri sağlamak amacıyla kişisel verileri işler.
 9. Her kullanıcı, kişisel verilerin korunmasına ilişkin uygun yasa altında yetkisine sahiptir.
 10. Bu site Google Analytics veya Google, Inc tarafından sağlanan hizmeti web analitiği kullanır. ("Google"). Metin dosyaları web sitesi kullanıcılarının siteyi nasıl analiz yardımcı olmak için bilgisayarınızın Partisi yerleştirilir - Google Analytics "tanımlama bilgileri" kullanır. Bu yasa ile bunu yapmak için gerekli olan yalnızca Google ayrıca üçüncü şahıslara bu bilgileri aktarabiliriz.
 11. Sahibi Parti kullanıcıların tercihleri ??Partisi hakkında bilgi saklamak için "tanımlama bilgileri" kullanır. Bu dosyalar saklamak: 'kişisel ayarlarınızı ve otomatik formları doldurmak için öneriyi.
 12. Sitenin kullanılması yukarıdaki kuralların kabul edildiği anlamına gelmektedir.
 13. Yönetici (yaş, eğitim, meslek gibi) özel profil verilerine erişmek için kullanıcıların anketler yapabilir.Araştırmanın tamamlanması her zaman gönüllü olduğunu ve bu nedenle toplanan kişisel veriler anonim olarak işlenecektir ve ortakları yönetici transfer istatistiksel analizler Kullanıcıları için kullanılacaktır. Bu bilgilerin açıklanması her zaman gönüllüdür.

Privacy Policy

 1. All and any terms used in this document shall be understood in accordance with the definitions used in the Terms of Use.
 2. This Privacy Policy defines how personal data shared by the Users during or in relation to the use of Websites are processed and protected.
 3. Any personal data is collected on a fully voluntary basis and is used solely by the owner and at same time the Website Administrator – i.e. the Seller.
 4. The Seller is also the Data Controller of personal information shared by the Users during or in relation to the use of Websites.
 5. The range of personal data collected is limited to a minimum and is used only for identification of persons visiting the Website for order fulfilment purposes, including online and offline payments processing and after-sales services. Such data include: name, surname, address, phone number and e-mail address.
 6. For individual persons' privacy protection, the names and personal data of Users and other individuals whose comments and photographs are presented on the Website may be changed.
 7. Within the scope justified by nature of the Products, the Administrator may request the User to share other personal information. Other personal data which should be provided by the User in order to use the Products and/or services may be indicated in the terms of use of such particular Products and/or services.
 8. The Administrator processes personal data in order to provide services, for the marketing of its services and Products and for other legally justified purposes.
 9. Each User has the rights granted to the User by the relevant personal data protection act.
 10. The Website uses the tool Google Analytics, a service rendered by Google, Inc. (“Google”) enabling analysis of visits to sites. Google Analytics uses “cookies” – text files stored in the Website User’s computer, allowing the web browser to identify and examine how it is being used by the Users. Google’s ability to disclose such information to third persons is restricted to situations where it is obliged to do so to satisfy the applicable law.
 11. The Website’s owner uses „cookies” to store information on Users preferences. Such files contain: Users’ personal preferences and suggestions for automatic fillings of web forms.
 12. By visiting the Website the User accepts the terms of this Privacy Policy.
 13. The Administrator may conduct surveys among Users in order to receive specific profile data (such as age, education, profession). Participation in the survey is always voluntary; the data so collected will be processed in an anonymous manner and will be used for statistical analysis of Users shared with Administrator’s partners. Disclosure of such information is voluntary at all times.